Založ si blog

Ako som našiel čierne diery. .

Akosi cestou osudu musím častejšie cestovať autom a autobusom na trase Poprad – Starý Smokovec. A podobne, ako na všetkých cestách na Slovensku, aj na tejto bolo a stále je pár výtlkov, resp. po našom diery na ceste. Aj nepriek tomu, že cesta bola v porovnaní s inými aj mediálne kritizovanými nie najhoršia,  asi pred masiacom sa tam zrazu objavili značky, že na ceste sa pracuje. A skutočne ! Na ceste boli všetky mechanizmy na opravu ciest.  Vyrezávali ( či obrezávali ) poškodené miesta povrchu asfaltky, niektoré odstraňovali, dávali nový sfalt ( asi na troch-štyroch miestach ) a valcovali. Potom sa stratili. Skutočne tie 3-4 veľké plochy sú dobre opravené. Ostatné asi nevideli! No treba priznať sú menšie, ale aj hlbšie. Akosi ušli ich oku. Márne čakám, kedy sa vrátia asfaltéri. Skončili ! Ostatné diery nevideli. Žeby išlo o čierne diery a videli ich IBA vodiči motorových vozidiel ???

Žiaľ, takáto lajdacká práca, resp. práca našich “cestných opravárov”  je viditeľná na cestách veľmi často a nesvedčí o tom, že Slováci sú pracovití, usilovní, čestní …  je to hanba nám všetkým a nielen cestárom. Tu nepomôže ani niekoľko miliardová dotácia. Vyhovárať sa na peniaze, keď postačí niekoľko lopát asfaltu, keď všetky mechanizmy sú k dispozícii a necháme iba “obrezané” čierne diery je trúfalosť! Nuž zdá sa, že zamestnanci ciest v zime posypujú a v lete “gulášujú”.. žiaľ za naše peniaze!

Generál Pitner

23.01.2017

No a môžete ma aj roztrhať Matovičovci, nevojaci, držitelia modrých knižiek ( knižka, že nie si schopný vojenskej služby - pozn.) Toto, čo robíte s povýšením Danka je už hnus najhrubšieho viac »

Arsenij Jaceňuk mŕtvy už od 29. 4. – prečo o tom naše media mlčia ? ??

12.05.2016

Nuž myslím si, že o smrti takého dejateľa nášho suseda akou je Ukrajina by mali média vydať aspoň krátku správičku, že Arsenij Jaceňuk - bývalý premiér Ukrajiny je už od 29.4. mrtvy. viac »

Pápež prosil imigrantov o odpustenie za uzatvorenie hraníc a nezáujem o nich v EU

19.04.2016

... páve toto som pred chvíľou čítal na ČT24, ako informáciu pod obrazom. Ale vážne, zaskočilo mi. Neviem teraz, či som veriaci aj naďalej a to katolík,alebo či som moslim. Ak táto informácia viac »

vlk

Monitoring potvrdil úbytok vlkov v Malej Fatre

20.02.2017 15:08

V pohorí Malá Fatra klesol počet vlkov, momentálne ich tam žije sedem až osem. Potvrdilo to januárové sčítanie veľkých šeliem.

bratislava, byty, rekoštrukcia, stavba, bytovka

Novú daň za rozvoj vyrubila časť obcí naplno

20.02.2017 15:00

Viaceré obce na Slovensku siahli po novej dani. Zákon o miestnom poplatku za rozvoj umožňuje obciam žiadať financie pri nových stavbách.

macháčková, beblavý

Minister podľa Beblavého koná pri VšZP netransparentne

20.02.2017 14:55

Zámer ministerstva dostať Všeobecnú zdravotnú poisťovňu spod ozdravného plánu stabilizáciou vlastného imania vkladom kritizuje nezaradený poslanec Miroslav Beblavý.

Transpetrol

Transpetrol chce vybudovať nové nádrže na ropu

20.02.2017 14:07

Slovensko bude mať nové skladovacie nádrže na ropu. V levickom okrese v obci Tupá plánuje Transpetrol vybudovať dve nové nádrže.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 24
Celková čítanosť: 60614x
Priemerná čítanosť článkov: 2526x

Autor blogu

Kategórie