Založ si blog

Ako som našiel čierne diery. .

Akosi cestou osudu musím častejšie cestovať autom a autobusom na trase Poprad – Starý Smokovec. A podobne, ako na všetkých cestách na Slovensku, aj na tejto bolo a stále je pár výtlkov, resp. po našom diery na ceste. Aj nepriek tomu, že cesta bola v porovnaní s inými aj mediálne kritizovanými nie najhoršia,  asi pred masiacom sa tam zrazu objavili značky, že na ceste sa pracuje. A skutočne ! Na ceste boli všetky mechanizmy na opravu ciest.  Vyrezávali ( či obrezávali ) poškodené miesta povrchu asfaltky, niektoré odstraňovali, dávali nový sfalt ( asi na troch-štyroch miestach ) a valcovali. Potom sa stratili. Skutočne tie 3-4 veľké plochy sú dobre opravené. Ostatné asi nevideli! No treba priznať sú menšie, ale aj hlbšie. Akosi ušli ich oku. Márne čakám, kedy sa vrátia asfaltéri. Skončili ! Ostatné diery nevideli. Žeby išlo o čierne diery a videli ich IBA vodiči motorových vozidiel ???

Žiaľ, takáto lajdacká práca, resp. práca našich “cestných opravárov”  je viditeľná na cestách veľmi často a nesvedčí o tom, že Slováci sú pracovití, usilovní, čestní …  je to hanba nám všetkým a nielen cestárom. Tu nepomôže ani niekoľko miliardová dotácia. Vyhovárať sa na peniaze, keď postačí niekoľko lopát asfaltu, keď všetky mechanizmy sú k dispozícii a necháme iba “obrezané” čierne diery je trúfalosť! Nuž zdá sa, že zamestnanci ciest v zime posypujú a v lete “gulášujú”.. žiaľ za naše peniaze!

Generál Pitner

23.01.2017

No a môžete ma aj roztrhať Matovičovci, nevojaci, držitelia modrých knižiek ( knižka, že nie si schopný vojenskej služby - pozn.) Toto, čo robíte s povýšením Danka je už hnus najhrubšieho viac »

Arsenij Jaceňuk mŕtvy už od 29. 4. – prečo o tom naše media mlčia ? ??

12.05.2016

Nuž myslím si, že o smrti takého dejateľa nášho suseda akou je Ukrajina by mali média vydať aspoň krátku správičku, že Arsenij Jaceňuk - bývalý premiér Ukrajiny je už od 29.4. mrtvy. viac »

Pápež prosil imigrantov o odpustenie za uzatvorenie hraníc a nezáujem o nich v EU

19.04.2016

... páve toto som pred chvíľou čítal na ČT24, ako informáciu pod obrazom. Ale vážne, zaskočilo mi. Neviem teraz, či som veriaci aj naďalej a to katolík,alebo či som moslim. Ak táto informácia viac »

most, diaľnica, D3, Valy

Začala sa výstavba D3 Čadca - Bukov-Svrčinovec, potrvá 4 roky

24.01.2017 14:00

Národná diaľničná spoločnosť v utorok oficiálne začala s výstavbou jedného z najpotrebnejších úsekov diaľnice D3.

dubná skala, žilina, martin, doprava

Poškodený most pri Dubnej Skale opravia až v máji

24.01.2017 14:00

Zníženie rýchlosti či zmena v radení pri Dubnej Skale medzi Martinom a Žilinou platí už mesiac a ďalšie tri až štyri s týmito opatreniami musia vodiči počítať.

Black Hawk, vrtuľník, helikoptéra, armáda

Havaroval taliansky záchranársky vrtuľník so šiestimi ľuďmi

24.01.2017 13:45, aktualizované: 13:56

Vrtuľník, ktorý niesol šiestich ľudí, havaroval v hornatej časti stredného Talianska.

počítač, klávesnica, ruky

Holandská vláda sa snaží zabrániť kybernetickým útokom počas marcových volieb

24.01.2017 13:26

Holandská vláda spolupracuje s politickými stranami, aby spolu predišli kybernetickým útokom počas nadchádzajúcich marcových parlamentných volieb.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 24
Celková čítanosť: 59126x
Priemerná čítanosť článkov: 2464x

Autor blogu

Kategórie