Založ si blog

prečo ste tento článok vymazali ? ?? ?? Tak, ako je to s liekom na spinálnu svalovú atrofiu ? ? ? ?

KEĎŽE TENTO ČLÁNOK BOL VYMAZANÝ, UVEREJŇUJEM HO ZNOVA ???::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::V polovici januára roku 2019 sa rozbehla akcia na nákup lieku na liečbu spinálnej svalovej atrofie a to konkrétne pre maličkú Améliu. viď Skvelé správy pre Améliu: VšZP uhradí dievčatku liečbu | Nový Čas (cas.sk)

Viem, že nastala okolo toho mela a tlak na VšZP, aby poskytla na kúpu tohto lieku DVA MILIONY EUR. No, nastal problém , keď v TV vystúpila vedúca nejakého oddelenia s tým, že tento liek NIE JE  registrovaný a preto ho poisťovňa nemôže doviesť a keby aj, nemal by byť tento liek podávaný. Nakoniec to vraj skončilo tak, že pre Améliu sa peniaze našli ,ale pre ďalšie tri bábätká nie, lebo boli poistené v iných poisťovniach.

Naozaj by som teda chcel vedieť a verejnosť má na to právo vedieť, ako a na čo sa míňajú peniaze v zdravotných poisťovniach a ako to dopadlo s tým liekom, KTO ho uhradil, a či liečenie pomohlo. VIE TO NIEKTO ZODPOVEDNE DNES POVEDAŤ ???   Prečo ????, nuž preto lebo VTEDY BOLO PRED VOĽBAMI.  Dnes je PO voľbách a tak mi je až smiešne, že je zakázané dovážať lieky, ktorými sa už vo svete veselo vakcinuje, či uzdravuje, avšak na Slovensko sa nedovážajú, lebo nie sú tu registrované. !!!

Nemal by sa týmto zaoberať aj generálny prokurátor, prípadne iné osoby činné v trestnom konaní, keď nám ľudia umierajú ale NIE Kvôli TESTOM , ale kvôli tomu, že je zákaz priviesť lieky aj vakcíny, ktoré sú inde vo svete už odskúšané. Viem, otázok by bolo viac ako dosť. ale vie niekto odpovedať aspoň na jednu z nich ?????

Neoverené, reagujem na premiéra, dostal som e-mailom

05.02.2021

Nemám možnosť nič overiť, ak je to hoax, nuž treba to vyhlásiť ľuďom, ak je to pravda, treba to riešiť… Veď načo podporiť štátny podnik Mincovňa Kremnica, Štefánikovo nám. 25/24 967 01 Kremnica, ktorej možnosti tlače cenín využíva aj ministerstvo financií, má režimové pracoviská a dokonca aj SGS certifikát na ceninovú tlač? Štátny [...]

babka mala pravdu, „Božie mlyny melú pomaly, ale isto“

03.02.2021

Keď som pred 9 !!! rokmi napísal blog : https://jozefbimko.blog.pravda.sk/2012/08/17/gorily-a-gorilky/ mal som na mysli práve všetky tieto dejstvá, ktorá sa práve teraz v našej spoločnosti dejú. Mal som na mysli všetky tie zbojníčenia, ktoré sa diali a spoločnosť si tíško o tom hovorila. Išli už veľmi ďaleko, cítili sa vo výšinách nedostihnuteľných, no…..Ja [...]

opakujem článok, keďže bol stratený. .. ..

29.01.2021

KEĎŽE TENTO ČLÁNOK BOL VYMAZANÝ, UVEREJŇUJEM HO ZNOVA ???::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::V polovici januára roku 2019 sa rozbehla akcia na nákup lieku na liečbu spinálnej svalovej atrofie a to konkrétne pre maličkú Améliu. viď Skvelé správy pre Améliu: VšZP uhradí [...]

Nemecko, ČR, Bavorsko

ONLINE: Lídri EÚ sa poradia, čo s nedostatkom vakcín

25.02.2021 06:00

Dvojdňová videokonferencia lídrov EÚ sa bude týkať najmä problémov s očkovaním a situáciou na hraniciach.

Koronavírus / Celoplošné testovanie /

Potvrdí parlament núdzový stav? V poslednej chvíli

25.02.2021 05:57

Ak by vo štvrtok Národná rada SR nepotvrdila vyhlásenie núdzového stavu, tak by sa skončil.

Richard Sulík

Lenč: Sulík sa zbavuje zodpovednosti. Silné slová, žiadne skutky

25.02.2021 05:30

Vyzerá to tak, že Sulík a SaS budú naďalej robiť to, čo doposiaľ - snažiť sa o silné slová, ale žiadne skutky, očakáva politológ Jozef Lenč.

pocasie-25-2-2021

Februárové leto? Teploty sa môžu šplhať k 20 °C

25.02.2021 00:00

Aj február môže pripomínať leto, aspoň teplotami. Tam, kde bude slnečné počasie, sa dokážu vyšplhať poriadne vysoko. Kde to bude?