Založ si blog

Koho označil Igor Matovič ako „ONI“?

Igor ako vždy, riadi sa svojimi pocitmi a svojim sebe vlastným myslením. Podľa informácií z ruských médií informácia slovenských médií, že Rusi žiadajú vrátiť 200 tisíc ks vakcín Sputnik V nie je pravdivá, resp. je hlboko skreslená. Slovenská strana im dala najprv informáciu, že zatiaľ SPUTNIKOM V nevakcinujú, pretože ho preverujú v laboratóriu. Po označení laboratória v ktorom sa to deje Rusi oznámili, že v tomto prípade laboratórium nie je CERTIFIKOVANÉ a to je dôvod na vrátenie celej dodávky vakcíny, na ktorú už čaká 60 štátov….

No treba dodať, že ruské média vysvetlili, že práve kôli nákupu vakcíny SPUTNIK V nastala Vládna kríza na Slovensku a premiér musel z uvedeného dôvodu odstúpiť z funkcie. Vysvetlil Rusom, že niektorí politici to prísne vzali ako GEOpolitiku a nevadí IM, že ľudia na Slovensku umierajú potvrdil Matovič.

Rusi hneď k tomu pridali, že na druhej strane ich to vôbec nemrzí, lebo už dnes majú podpísané memorandum o spustení výroby vakcíny SPUTNIK V v Nemecku. Dokonca už menovali mesto, kde sa bude vyrábať a to všetko sa deje aj so súhlasom Angely Merkel…

Ostala nevypovedaná otázka, KOHO myslel Igor tých „ONI“ ??? Môžeme najprv vyjadriť názor, že akosi veľmi ľahko všetky média vykrikovali, že Igor letel do Moskvy BEZ SÚHLASU VLÁDY, potvrdzovali to aj niektorí ministri, najmä Sulík, Korčok a Remišová sťaby povolaní hovorcovia Vlády SR. No, hneď vzápätí Igora ospravedlňovali jeho čin rôznymi vymyslenými dôvodmi…..

Útoky pokračujú ????????  Kto sa k nim pridá ????

 

teda platí ????

Kde skončí SPUTNIK V? ? ? ? Na Ukrajine? ? ?

3. marca 2021Jozef IIIlieky

Nedôveryhodnosť zoznamov UPN

08.05.2021

Nie, nejde mi o rezidentov, agentov, či dôverníkov, teda nejde mi o Budaja, Kukana, Babiša, či iné evidované osoby ako spolupracovníkov ŠtB. Ide hlavne o osoby, ktoré boli v časoch socializmu v riadiacich funkciách štátu, Vlád, Národného zhromaždenia, Národných rád, straníckych výborov všetkých stupňov, prokurátorov, či sudcov a „bacharov“ a samozrejme [...]

Ako je to vlastne s tým odmeňovaním poslancov teraz a v minulosti ? ? ?

27.04.2021

Platové pomery poslancov Národnej rady SR sú riešené zákonom NR SR č. 120/1993 Z. z. o platových pomeroch niektorých ústavných činiteľov Slovenskej republiky v znení neskorších predpisov. Poslancovi patrí plat vo výške trojnásobku priemernej nominálnej mesačnej mzdy zamestnanca v hospodárstve Slovenskej republiky za predchádzajúci kalendárny rok znížený [...]

Výsluhové dôchodky – trochu širšie

22.04.2021

Na základe uvedenia „programového vyhlásenia Vlády SR , „zákon o odobratí nezaslúžených benefitov…. sa pokúsim zhrnúť túto problematiku výhradne vo vzťahu k výsluhovým dôchodkom príslušníkov štátnej bezpečnosti – TEDA NIE TÝCH ZA KTORÝCH eštebákov považuje VEREJNOSŤ, ako AGENTOV či ZVJS a pod. ( aj keď je podstatne širšia) stručne [...]

Andrej Babiš

Opozícia vyvolá v júni hlasovanie o nedôvere vláde českého premiéra. Babiš nechápe prečo

12.05.2021 14:46

Hlasovanie o nedôvere chce opozícia iniciovať v dôsledku toho, že menšinová vláda ANO a ČSSD po strate podpory komunistov už nemá v parlamente zaručenú podporu ani pre kľúčové hlasovania.

heger

Rodiny v hmotnej núdzi dostanú na jedno dieťa 333 eur

12.05.2021 14:40, aktualizované: 14:52

Ide o vyššiu sumu, akú navrhoval Peter Pellegrini, ktorý chcel dať 300 eur na dieťa celoplošne bez rozdielu.

Vatikán Poľsko pápež múzeum zbraň atentát

Námestie sv. Petra, štyri výstrely, panika. Pred 40 rokmi sa pápež Ján Pavol II. stal terčom neúspešného atentátu

12.05.2021 13:45

Pozadie atentátu ostalo neobjasnené, rozchádzajú sa aj svedectvá a výpovede samotného atentátnika, ktorému taliansky prezident Carlo Azeglio Ciampi udelil v roku 2000 milosť.

Referendum

Referendum ide na Ústavný súd. Namiesto Čaputovej to oznámila Remišová

12.05.2021 13:30, aktualizované: 13:56

Na platnosť referenda sa vyžaduje účasť aspoň 50 percent oprávnených voličov. V doterajšej histórii Slovenska sa potrebnú účasť podarilo naplniť len raz.