Založ si blog

Koho označil Igor Matovič ako „ONI“?

Igor ako vždy, riadi sa svojimi pocitmi a svojim sebe vlastným myslením. Podľa informácií z ruských médií informácia slovenských médií, že Rusi žiadajú vrátiť 200 tisíc ks vakcín Sputnik V nie je pravdivá, resp. je hlboko skreslená. Slovenská strana im dala najprv informáciu, že zatiaľ SPUTNIKOM V nevakcinujú, pretože ho preverujú v laboratóriu. Po označení laboratória v ktorom sa to deje Rusi oznámili, že v tomto prípade laboratórium nie je CERTIFIKOVANÉ a to je dôvod na vrátenie celej dodávky vakcíny, na ktorú už čaká 60 štátov….

No treba dodať, že ruské média vysvetlili, že práve kôli nákupu vakcíny SPUTNIK V nastala Vládna kríza na Slovensku a premiér musel z uvedeného dôvodu odstúpiť z funkcie. Vysvetlil Rusom, že niektorí politici to prísne vzali ako GEOpolitiku a nevadí IM, že ľudia na Slovensku umierajú potvrdil Matovič.

Rusi hneď k tomu pridali, že na druhej strane ich to vôbec nemrzí, lebo už dnes majú podpísané memorandum o spustení výroby vakcíny SPUTNIK V v Nemecku. Dokonca už menovali mesto, kde sa bude vyrábať a to všetko sa deje aj so súhlasom Angely Merkel…

Ostala nevypovedaná otázka, KOHO myslel Igor tých „ONI“ ??? Môžeme najprv vyjadriť názor, že akosi veľmi ľahko všetky média vykrikovali, že Igor letel do Moskvy BEZ SÚHLASU VLÁDY, potvrdzovali to aj niektorí ministri, najmä Sulík, Korčok a Remišová sťaby povolaní hovorcovia Vlády SR. No, hneď vzápätí Igora ospravedlňovali jeho čin rôznymi vymyslenými dôvodmi…..

Útoky pokračujú ????????  Kto sa k nim pridá ????

 

teda platí ????

Kde skončí SPUTNIK V? ? ? ? Na Ukrajine? ? ?

3. marca 2021Jozef IIIlieky

Výsluhové dôchodky – trochu širšie

22.04.2021

Na základe uvedenia „programového vyhlásenia Vlády SR , „zákon o odobratí nezaslúžených benefitov…. sa pokúsim zhrnúť túto problematiku výhradne vo vzťahu k výsluhovým dôchodkom príslušníkov štátnej bezpečnosti – TEDA NIE TÝCH ZA KTORÝCH eštebákov považuje VEREJNOSŤ, ako AGENTOV či ZVJS a pod. ( aj keď je podstatne širšia) stručne [...]

Fašizmus alias zákon o odobratí nezaslúžených benefitov predstaviteľom komunistického režimu

20.04.2021

Prečo tu hovorím FAŠIZME ? Nuž, mal som suseda, ktorý ako vojak slovenskej armády bol tesne pred Slovenským národným povstaním zajatý a odvezený do koncentračného tábora v Nemecku. Ako chlapec som s ním často trávil aspoň pár hodín denne, lebo domov sa vrátil bez nôh. Nemohol sa pohybovať, bol to začiatok 50-tych rokov, vozíky ešte neboli, pokúšal sa o barlách, [...]

som dobrý, skromný, veriaci, bývam v paneláku. . . . kvalifikácia na. . .

02.04.2021

Ako to už na Slovensku chodí o človeku sa dozvedáme viac až keď je vo funkcii. Počas celého obdobia „sedenia“, či hlasovania v parlamente si sedí ako biela myška, tichúčko, aby nikoho a nič nerušila. Pomáha pred voľbami, pomáha pri voľbách, nosí plagátiky, dopredu pripravené aj s témami. Hľadá aj to najsúkromnejšie súkromie oponenta a prekrúti tak, aby [...]

Ujguri

Britskí poslanci označili politiku Číny voči Ujgurom za genocídu

22.04.2021 23:16

Ide o ďalší prejav rozhorčenia britských politikov nad údajným porušovaním ľudských práv v autonómnej provincii Sin-ťiang na severozápade Číny, kde žije moslimská menšina Ujgurov.

Washington / Kapitol /

Snemovňa reprezentantov schválila návrh, aby bolo mesto Washington 51. štátom Únie

22.04.2021 22:58

V Senáte bude schválenie legislatívy oveľa zložitejšie, keďže naňho nebude stačiť len jednoduchá väčšina, ktorú tam majú demokrati.

Vladimir Putin

Putin: Zelenskyj musí najprv rokovať s donbaskými separatistami, potom s Ruskom

22.04.2021 21:29

Lídri samozvaných republík v Donbase deklarovali pripravenosť rokovať s ukrajinským prezidentom.

Michalovce / Michalovský poklad / Zemplínske Múzeum / Klenotnica / Expozícia /

V znovuotvorenom Zemplínskom múzeu možno vidieť vzácne predmety minulosti vrátane "michalovského pokladu"

22.04.2021 21:03

Novú stálu expozíciu múzeum sprístupnilo ešte začiatkom novembra minulého roka, pre epidémiu však predmety dosiaľ vo svojich priestoroch prezentovalo len krátko.